Galeria fotografii

GP Chańczy 2010 rok.

Ostatnie komentarze

Brzana- życiowa ryba Brzana- życiowa ryba
Ale brzana na co wzięła. Niesamowite żyłka...
Autor: Malina
Zbiornik wodny lipka Zbiornik wodny lipka
dotego jeszcze występuje tam karaś złocisty i...
Autor: Fasol
Gospodarstwo rybackie... Gospodarstwo rybackie...
Bardzo przyjemne miejsce, absolutna cisza i...
Autor: mat_1201
Dzida stawy koło... Dzida stawy koło...
witam czy orjetuje sie ktos czy łowisko czynne w...
Autor: bog29
Warnice łowisko... Warnice łowisko...
Ktoś mógłby wyznaczyć dojazd na mapy Google...
Autor: Fasol

Galeria wędkarska - Fotografie, zdjęcia wędkarskie

Wędkarstwo i wędkowanie ( 367 )
Wędkarstwo i wędkowanie

Galeria dla każdego wędkarza. Wędkarstwo i zdjęcia naszego wspaniałego hobby, pasji i tego co kryje się w słowie wędkarstwo i wędkowanie. Panowie wędkarze, wędkujące Panie, czyli Użytkownicy i Goście RTW nad wodą. Udane fotografie i nie zawsze przyzwoite obrazy. Ryby, rybki, rybeczki, sport, hobby, imprezy oraz wyprawy wędkarskie, rekreacja i turystyka nad wodą. Zdjęcia z łowisk w Polsce i zagranicznych, ciekawe miejsca wypraw z wędką na ryby. Naszym życzeniem jest, abyście zadbali o to, by Galeria była największą galerią wędkarską pełną ciekawych i pięknych dla każdego nie tylko wędkarza oka zbiorem fotografii.

Rybim okiem ( 68 )
Rybim okiem

Fotografie pod lupą, zbliżenia i makra. Zdjęcia robione z bliskiej odległości. Mając aparat z funkcją umożliwiającą zbliżenie fotografowanego elementu, często trudno powstrzymać się, aby nie wykorzystać takich ciekawych możliwości. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Kto wie? Mówią też nie taki diabeł straszny jak go malują. Album przeznaczony dla pasjonatów i zdjęć zrobionych z bliska, albo z mistrzowską dokładnością.

Pejzaże i przyroda ( 103 )
Pejzaże i przyroda

Krajobrazy nad wodą i fotografie z drogi nad wodę, jeziora, rzeki, góry, morze i oceany wielkich pragnień. Widoki przyrody, zdjęcia przyrodnicze, panoramiczne z różnych regionów naszej pięknej Polski i zagranicy. Każdy z nas posiada tych fotografi całe mnóstwo i każdy może umieścić je w tej galerii, ponieważ tu jest na nie najlepsze miejsce. Na takich zdjęciach często widać jak piękne jest wszytsko to co nas otacza, cieszy oczy nasze i wasze.

Przynęty i zanęty ( 3 )
Przynęty i zanęty

Album wszystkiego na co łowimy lub czym nęcimy? Umieszczamy tutaj przynęty, które wykonaliśmy własnoręcznie lub które uważamy za najskuteczniejsze. Przynęty sztuczne i naturalone, woblery, błystki, pikery, muchy, robaki, przynęty roślinne, ciasta, kulki proteinowe. Jest ich setki, a nawet tysiące, niektóre uważane są za cudowne. Kiedy dobrze poznamy dany gatunek ryby, wtedy i znalezienie cudownej przynęty jest możliwe. Może macie takie? Niektóre przynęty równie dobrze służą za zanęty, wszystkie je umieszczamy w tym miejscu. Warto pochwalić się wszystkim na co łowimy lub polecamy innym.

Rozmaitości ( 30 )
Rozmaitości

Wśród rozmaitości wędkarskich najwięcej mamy różnego rodzaju sprzętu zapewniajacego nam nie zapomniane doznania. Króluje tutaj wędka, mamy ich wiele różnych rodzaji. Wybieramy ją najczęściej w zależności od metody jaką łowimy ryby jak i łowiska na jakim będziemy łowić. Oczywiście nie tylko wędka jest ważna, ale i cały pozostały ekwipunek, czyli akcesoria. W albumie tym umieszczane są zdjęcia nie tylko rozmaitości w wymiarze wędkarstwa, ale mogą być to fotografie osobliwości, a także zdjęcia spoza wędkarskiego świata.

Antygaleria ( 45 )
Antygaleria

Obrazy nie wędkarskie i mięsiarze wędkarstwa. Nieraz w galerii umieszczane są zdjęcia pozbawione kunsztu wędkarskiego, nie etyczne. Wzbudzają one kontrowersje i prowokują wiele negatywnych komentarzy. Często są to fotografie naszych trofeów wykonane w nie wędkarskim, a mięsiarskim charakterze. Od tych usmarownych błotem ryb, poprzez rzucone na gazetę, w łazienkach itp. Po takiej niefortunnej prezentacji wskazane przez użytkowników lub wybrane przez administracje zdjęcia będą umieszczone w tym miejscu.

Zawody ( 78 )
Zawody

Zdjęcia z zawodów wędkarskich. Zawody wędkarskie dzielą się na kilka rodzaji. Mamy zawody mistrzowskie, ogólnopolskie z cyklu "Grand Prix" i towarzyskie. Zawody te rozgrywane są w dyscyplinach: wędkarstwo spławikowe-gruntowe, wędkarstwo muchowe, wędkarstwo rzutowe, wędkarstwo spinningowe, wędkarstwo morskie, wędkarstwo podlodowe. Tematyka jest naprawdę obszerna i nie chodzi tutaj, aby się chwalić, tylko trzeba umieć się czym popisać.

Rekordy na plan ( 133 )
Rekordy na plan

Galeria specjalna. Wędkarskie trofea, okazy i rekordy. W tej galerii umieszczamy fotografie wędkarza i ryby, tylko konkretne ujęcia wędkarza z rybą. Okazy i rekordy, czyli to co lubimy najbardziej. W tej galerii można dodać każdą nawet najmniejszą zdobycz, ale tutaj rozmiar ma znaczenie. Coś dla ludzi o mocnych nerwach, liczy się fakt złowienia wielkiej ryby. Publikujemy tutaj najciekawsze obrazy wędkarzy - łowców i ich trofea. Reel Big Fish! Ciekawe, kto złowił w tym sezonie największą według gatunku rybę i rybę życia?

Najnowsze fotografie

Leszcze na jeziorze
Leszcze na jeziorze
Leszcze pełna siatka
Leszcze pełna siatka
Leszcze w pełni
Leszcze w pełni
Leszcze zasiadka weekendowa
Leszcze zasiadka weekendowa
Brzana inaczej śliz!
Brzana inaczej śliz!
Łowisko foltyniok
Łowisko foltyniok
Boleń na woblerka
Boleń na woblerka
Łowisko złoty karpik
Łowisko złoty karpik
Targi wędkarskie
Targi wędkarskie
Sandacz grudnia .
Sandacz grudnia .
Szczupak listopadowy
Szczupak listopadowy
Duży lin blisko 50
Duży lin blisko 50
Lin oczko
Lin oczko
Płoć - rybie oko
Płoć - rybie oko
Sum maluszek, ale cieszy
Sum maluszek, ale cieszy
Pstrągi trzy... na jeden trik
Pstrągi trzy... na jeden trik
Zestaw na okonia
Zestaw na okonia
Płocie i okonie
Płocie i okonie
Zatopiona łódka w błękicie
Zatopiona łódka w błękicie
Pomost nad wodą
Pomost nad wodą
Dodaj zdjęcie do galerii