Galeria fotografii

Leszcze w pełni

Ostatnie komentarze

Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Dziękuje no tak wyszło bo ciężko było go...
Autor: Urwisek
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Ale karp 20 kg i pełnołuski, gratulacje...
Autor: Malina
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Data tego cuda to : 23.05.2021
Autor: Urwisek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Czesc Nikodem, jak mozesz pomoc w zdobyciu...
Autor: Januszek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Witam. Chętnie pomogę w załatwieniu karty...
Autor: Nikodem

Galeria zdjęć wędkarskich - Zdjęcia wędkarskie, wędkarstwo, ryby

Wędkarstwo i wędkowanie ( 384 )
Wędkarstwo i wędkowanie

Galeria dla każdego wędkarza. Wędkarstwo i zdjęcia naszego wspaniałego hobby, pasji i tego co kryje się w słowie wędkarstwo i wędkowanie. Panowie wędkarze, wędkujące Panie, czyli Użytkownicy i Goście RTW nad wodą. Udane fotografie i nie zawsze przyzwoite obrazy. Ryby, rybki, rybeczki, sport, hobby, imprezy oraz wyprawy wędkarskie, rekreacja i turystyka nad wodą. Zdjęcia z łowisk w Polsce i zagranicznych, ciekawe miejsca wypraw z wędką na ryby. Naszym życzeniem jest, abyście zadbali o to, by Galeria była największą galerią wędkarską pełną ciekawych i pięknych dla każdego nie tylko wędkarza oka zbiorem fotografii.

Rybim okiem ( 70 )
Rybim okiem

Fotografie pod lupą, zbliżenia i makra. Zdjęcia robione z bliskiej odległości. Mając aparat z funkcją umożliwiającą zbliżenie fotografowanego elementu, często trudno powstrzymać się, aby nie wykorzystać takich ciekawych możliwości. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Kto wie? Mówią też nie taki diabeł straszny jak go malują. Album przeznaczony dla pasjonatów i zdjęć zrobionych z bliska, albo z mistrzowską dokładnością.

Pejzaże i przyroda ( 103 )
Pejzaże i przyroda

Krajobrazy nad wodą i fotografie z drogi nad wodę, jeziora, rzeki, góry, morze i oceany wielkich pragnień. Widoki przyrody, zdjęcia przyrodnicze, panoramiczne z różnych regionów naszej pięknej Polski i zagranicy. Każdy z nas posiada tych fotografi całe mnóstwo i każdy może umieścić je w tej galerii, ponieważ tu jest na nie najlepsze miejsce. Na takich zdjęciach często widać jak piękne jest wszytsko to co nas otacza, cieszy oczy nasze i wasze.

Przynęty i zanęty ( 3 )
Przynęty i zanęty

Album wszystkiego na co łowimy lub czym nęcimy? Umieszczamy tutaj przynęty, które wykonaliśmy własnoręcznie lub które uważamy za najskuteczniejsze. Przynęty sztuczne i naturalone, woblery, błystki, pikery, muchy, robaki, przynęty roślinne, ciasta, kulki proteinowe. Jest ich setki, a nawet tysiące, niektóre uważane są za cudowne. Kiedy dobrze poznamy dany gatunek ryby, wtedy i znalezienie cudownej przynęty jest możliwe. Może macie takie? Niektóre przynęty równie dobrze służą za zanęty, wszystkie je umieszczamy w tym miejscu. Warto pochwalić się wszystkim na co łowimy lub polecamy innym.

Rozmaitości ( 31 )
Rozmaitości

Wśród rozmaitości wędkarskich najwięcej mamy różnego rodzaju sprzętu zapewniajacego nam nie zapomniane doznania. Króluje tutaj wędka, mamy ich wiele różnych rodzaji. Wybieramy ją najczęściej w zależności od metody jaką łowimy ryby jak i łowiska na jakim będziemy łowić. Oczywiście nie tylko wędka jest ważna, ale i cały pozostały ekwipunek, czyli akcesoria. W albumie tym umieszczane są zdjęcia nie tylko rozmaitości w wymiarze wędkarstwa, ale mogą być to fotografie osobliwości, a także zdjęcia spoza wędkarskiego świata.

Antygaleria ( 45 )
Antygaleria

Obrazy nie wędkarskie i mięsiarze wędkarstwa. Nieraz w galerii umieszczane są zdjęcia pozbawione kunsztu wędkarskiego, nie etyczne. Wzbudzają one kontrowersje i prowokują wiele negatywnych komentarzy. Często są to fotografie naszych trofeów wykonane w nie wędkarskim, a mięsiarskim charakterze. Od tych usmarownych błotem ryb, poprzez rzucone na gazetę, w łazienkach itp. Po takiej niefortunnej prezentacji wskazane przez użytkowników lub wybrane przez administracje zdjęcia będą umieszczone w tym miejscu.

Zawody ( 92 )
Zawody

Zdjęcia z zawodów wędkarskich. Zawody wędkarskie dzielą się na kilka rodzaji. Mamy zawody mistrzowskie, ogólnopolskie z cyklu "Grand Prix" i towarzyskie. Zawody te rozgrywane są w dyscyplinach: wędkarstwo spławikowe-gruntowe, wędkarstwo muchowe, wędkarstwo rzutowe, wędkarstwo spinningowe, wędkarstwo morskie, wędkarstwo podlodowe. Tematyka jest naprawdę obszerna i nie chodzi tutaj, aby się chwalić, tylko trzeba umieć się czym popisać.

Rekordy na plan ( 134 )
Rekordy na plan

Galeria specjalna. Wędkarskie trofea, okazy i rekordy. W tej galerii umieszczamy fotografie wędkarza i ryby, tylko konkretne ujęcia wędkarza z rybą. Okazy i rekordy, czyli to co lubimy najbardziej. W tej galerii można dodać każdą nawet najmniejszą zdobycz, ale tutaj rozmiar ma znaczenie. Coś dla ludzi o mocnych nerwach, liczy się fakt złowienia wielkiej ryby. Publikujemy tutaj najciekawsze obrazy wędkarzy - łowców i ich trofea. Reel Big Fish! Ciekawe, kto złowił w tym sezonie największą według gatunku rybę i rybę życia?

Najnowsze fotografie

Leszcze z jeziora nyskiego 02
Leszcze z jeziora nyskiego 02
Leszcze z jeziora nyskiego 01
Leszcze z jeziora nyskiego 01
Palia pierwsza taka w tym roku
Palia pierwsza taka w tym roku
Amur 123456
Amur 123456
Sierpniowe karpiowanie
Sierpniowe karpiowanie
Leszcze jak na zawodach
Leszcze jak na zawodach
Przepływanka na spławik
Przepływanka na spławik
W maju na bolonkę
W maju na bolonkę
Majowy szczupak
Majowy szczupak
Kleń na spinning, fifty cent
Kleń na spinning, fifty cent
Kiełb fajna rybka
Kiełb fajna rybka
Jesiotr metrówka
Jesiotr metrówka
Brania w lutym
Brania w lutym
Sandacz z gruntu 02
Sandacz z gruntu 02
Sandacz z gruntu 01
Sandacz z gruntu 01
Rotfeder - wzdręga czerwcowa
Rotfeder - wzdręga czerwcowa
Szczupak zimą 1
Szczupak zimą 1
Szczupak zimą 2
Szczupak zimą 2
Szczupak zimą 3
Szczupak zimą 3
Zawody wędkarskie.
Zawody wędkarskie.
Dodaj zdjęcie do galerii