Galeria fotografii

Turawa i drgająca szczytówka

Ostatnie komentarze

Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Dziękuje no tak wyszło bo ciężko było go...
Autor: Urwisek
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Ale karp 20 kg i pełnołuski, gratulacje...
Autor: Malina
Zyciowka karpia Zyciowka karpia
Data tego cuda to : 23.05.2021
Autor: Urwisek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Czesc Nikodem, jak mozesz pomoc w zdobyciu...
Autor: Januszek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Witam. Chętnie pomogę w załatwieniu karty...
Autor: Nikodem

Artykuły o wędkarstwie i wędkowaniu | Sprzęt wędkarski | Ekologiczne zaślepki na puszki z napojami dla wędkarza

Ekologiczne zaślepki na puszki z napojami dla wędkarza

Innowacyjne zatyczki to patent, które opracowaliśmy dla Państwa dzięki innowacyjnym pomysłom zaślepek pod względem formy i użytych do produkcji materiałów. Napoje lekko alkoholowe są szczelnie zabezpieczone. Niezależnie od tego, czy jest to napełnianie na chłodno, czy pasteryzacja, Cancap zdatny jest do szerokiej gamy napojów w aluminiowych pojemnikach. Łatwo się go montuje i demontuje. Można z nich korzystać bardzo długo. Zawsze można je myć w zlewie. Dzięki temu nasz napój będą dłużej trzymały gaz.
Skąd wziął się się pomysł? Jakiś czas temu dwoje kolegów spotkało się na niewielkiej rozmowie przy drinku. Usiedli nad krańcem jeziora i otworzyli napoje. Po chwili konwersacji podczas której nie zabrakło żywej gestykulacji, jeden z nich popchnął swoją puszkę z sokiem i piwo wylało się. Trzeba było wrócić się do sklepu po jeszcze jedno. Jednak obojgu towarzyszom nasunął się nowy temat: co zrobić, by cola nie wylewało się po wywróceniu puszki? A może by tak wyprodukować zaślepki do puszek? Jak każdy innowacyjny pomysł, tak i ten powoli zaczął kiełkować w umysłach przyjaciół. Zaczęli żwawo prokurować nad tematem zatyczek. Jakie mają być i jakie mają spełniać zadanie. Obydwaj racjonalnie doszli do wniosku, że woda bywa zbyt często rozlewane przez nie tylko nieuwagę, ale również w rozmaitych sytuacjach.

zatyczki do puszek

Rozpoczęta raz puszka z wodą nie może zostać powtórnie zamknięta. Napój należy spożyć możliwie żwawo, by nie stracił swych właściwości. Trzeba także przy tym uważać, by nie dostał się do niego żaden brud, czy owady. Wówczas narodziły się pierwsze wzory zatyczek na puszki, które dzisiaj doprowadzone są niemal do perfekcji, a mogą spełniać również multum innych zadań. Mogą służyć na przykład jako gadget reklamowy. Dzięki nim nie musimy wyrzucać puszki z piwem, w której jest jeszcze płyn.
Nasza sprytna zatyczka może rozwiązać każdy problem higieniczny. Zatyczki do puszek cancap zapewniają pełną osłonę puszek na napoje. Zabezpieczają wieczko przed bakteriami, zanieczyszczeniami chemicznymi i środowiskowymi. Zabezpieczają także przedostawaniu się owadów do otwartej puszki. Cancap to nie tylko puszki po napojach. Zachowaj kilka zatyczek w schowku w samochodzie. Zabierz ze sobą torbę podręczną. To najcenniejsze rozwiązanie do ponownego zamykania puszek z napojami, które można łatwo ściągnąć w celu recyklingu. Zaślepki do puszek z piwem cancap są przenośne i łatwo dostępne niezależnie od pracy jaką wykonujesz. Chroń swoich bliskich przed zakażeniem, gdziekolwiek się wybierają! Jeśli chodzi o dbanie o ekologię, tylko jeden pojemnik na picie zapewnia największe korzyści dla środowiska – aluminiowa puszka. To właśnie aluminiowe puszki są najdoskonalsze pod względem recyklingu. W rzeczy samej aluminium można poddawać recyklingowi nieskończenie wiele razy!

Autor: **Cancap Drobnica. Czyli mała rybka, która chce urosnąć! Użytkownik
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze. Zaloguj się i korzystaj bez ograniczeń.
Komentarze
Napisz komentarz!
Dodaj publikacje, zdobądż punkty i wygraj nagrodę Wędkarz Roku.
Dodaj publikacje artykułu