Galeria fotografii

Moje ulubione lowisko

Ostatnie komentarze

Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Czesc Nikodem, jak mozesz pomoc w zdobyciu...
Autor: Januszek
Wędkarstwo w niemczech... Wędkarstwo w niemczech...
Witam. Chętnie pomogę w załatwieniu karty...
Autor: Nikodem
Łowisko prywatne... Łowisko prywatne...
Jak wyglądają opłaty w 2018 roku i dokładny...
Autor: arielo20
Brzana- życiowa ryba Brzana- życiowa ryba
Ale brzana na co wzięła. Niesamowite żyłka...
Autor: Malina
Zbiornik wodny lipka Zbiornik wodny lipka
dotego jeszcze występuje tam karaś złocisty i...
Autor: Fasol

Testy wędek i nie tylko

Zasadą fishing-test.pl jest nie tylko zebranie danych na temat ekwipunku w jednym miejscu, ale przede wszystkim sprawdzenie jego właściwości w praktyce. Jest tu miejsce na subiektywną ocenę, jednak każda recenzja jest napisana przez fachowca i zaakceptowana przez redakcję. To sprawia, że czytelnik może otrzymać najbardziej miarodajną opinię, która umożliwi najlepszy wybór sprzętu.

Wędka

Kołowrotek

Jedyna taka strona

W ramach witryny fishing-test.pl istnieje forum dyskusyjne, na którym każdy może zaprezentować swoje zdanie na temat konkretnych modeli wędek, wdać w dyskusję o przynętach, wymienić się opiniami w kwestii akcesoriów oraz poprosić o radę.

Do tej pory wędkarze mogli czuć się mało reprezentowani w polskim Internecie. Brakowało miejsca, w którym można przeczytać profesjonalne opinie na temat akcesoriów niezbędnych do uprawiania tego szlachetnego sportu. Strona fishing-test.pl doskonale wpasowuje się w tę lukę. Jest także idealnym miejscem dla producentów, którzy chcą zaprezentować nowości w swojej ofercie, oraz reklamodawców, którzy chcieliby dotrzeć do wędkarzy hobbystów.

Wobler

Fishing-test.pl powstał specjalnie dla wędkarzy. Wszystkie testy przeprowadzane są przez spinningistów z wieloletnim stażem i dużym, wędkarskim doświadczeniem. Kiedy zapragnęliśmy dodatkowo wyposażyć nasz wędkarski ekwipunek o kolejną męską zabaweczkę, powstało pytanie: co kupić i ile wydać na to pieniędzy? Dużo czasu zajęło nam wertowanie internetowych witryn, katalogów reklamowych, a na końcu półek sklepowych. Udało się, kupiliśmy kolejny piękny i świecący kołowrotek. Już w domu, w zaciszu swojego wędkarskiego warsztatu, dokonujemy poważnych oględzin... Cieszymy się jak dziecko nową zabawką. Nasz nowy nabytek swój wielki test przechodzi dopiero nad wodą. Czar prysł jak bańka mydlana. Kolejny nieudany zakup. Wydane pieniądze, zmarnowany czas i nadszarpane nerwy. Dziś już nie musisz sam testować nowych produktów. Powstaliśmy po to, aby podpowiedzieć ci, co warte jest przemyśleń i zachodu. Bez jakichkolwiek nacisków i kompromisów wskażemy wady, nawet w uznanym i markowym sprzęcie. My testujemy sprzęt wędkarski tak, jak to właśnie Ty chciałbyś go przetestować. Wszystko to, co wpadnie w nasze ręce, zostanie poddane weryfikacji. Ocenimy to z prawdziwego, wędkarskiego punktu.

Obrotówki

Produkty testowane:

  • wędki
  • kołowrotki
  • przynęty
  • żyłki i plecionki
  • odzież i obuwie wędkarskie[/ii]
  • akcesoria wędkarskie

Wędka

www.fishing-test.pl

Autor: **FishingFT Wędkarz Narybek Początkujący
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze. Zaloguj się i korzystaj bez ograniczeń.
Komentarze
Napisz komentarz!
Dodaj publikacje, zdobądż punkty i wygraj nagrodę Wędkarz Roku.
Dodaj publikacje artykułu