Morze w okolicach Kopenhagi

Morze w okolicach Kopenhagi

Description of the fishery

Jest to morze położone w Danii, dosyć głębokie z bardzo dobrym rybostanem. W szczególności są tu dorsze, śledzie w zależności od pory roku.

Bardzo polecam to łowisko i wyprawy kutrem - warto - jest dużo brań. W styczniu będzie bardzo dobrze na dorszowatego, ponieważ zacznie się sezon na dorsza i wtedy będzie się działo.

Przynęty jakie trzeba zabrać to zestaw na śledzia oraz zestawy na dorsze.

Życzę miłych, udanych łowów. Pozdrawiam.

Opis turystyki: Wyprawa na kuter kosztuje 250 koron, wypożyczenie wędki kosztuje około 150 koron. Przepiękne widoki przy okazji. Taka wyprawa trwa około 5 godzin lub 7 w zależności jaki kuter wybieżecie. Można znaleźć oferty na google.dk . Opis dojazdu: Jak wyżej pisałem adresy są w Internecie na google.dk , są także wyprawy pod Szwecję. Polecam. Inne informacje: Ubierzcie się ciepło bo naprawdę jest zimno. Opłaty: Cena kutra 250 koron, cena wędki 150 koron. Jeśli płyniecie z Kopenhagi potrzebna karta wędkarska morska koszt 140 koron na rok. Można zakupić kartę na poczcie.

Wędkarski kalendarz brań

Occurring fish

Location

Province: łowiska na świecie

Locality: Kopenhaga

dawidd115 Author: dawidd115
Category: Fisheries nad morzem
Share
Morze w okolicach Kopenhagi
Morze w okolicach Kopenhagi Jest to morze położone w Danii, dosyć głębokie z bardzo dobrym rybostanem. W szczególności są tu dorsze, śledzie w zależności od pory roku. Bardzo... Rating:Rate! 0
  • Stars: Rate! / 6
0 votes

Yours comments

Newsletter

Be the first to know about whats new.

References

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 4170393 ] Recreation and Fishing Tourism. Made with ♥ Design by Malina.

PLPL ENEN

User account