Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze

Lipec sezon na grubego leszcza
Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze
Jakie ryby biorą w czerwcu - karpie
Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze

Title: Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze

Description: Lipec dla wielu gatunków ryb jest miesiącem zbyt upalnym i ryby żerują chimerycznie, kapryśnie, zmiennie. Taka wysoka temperatura nie przeszkadza jednak leszczom, które w tym miesiącu biorą bardzo dobrze, ale nie tylko temperatura ma wpływ na brania... Na zdjęciu przy tropikalnej :) gorącej, mokrej pogodzie kapryśnie leszcze, które na dłuższej zasiadce brały tylko przez jedną godzinę (przed i po cisza, jakby ich tam nie było).

File name: leszcze-lipiec-01_64a14e46d4be9.jpg

Date of publication: 2023-07-02

Number of views: 582

Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze

Lipec dla wielu gatunków ryb jest miesiącem zbyt upalnym i ryby żerują chimerycznie, kapryśnie, zmiennie. Taka wysoka temperatura nie przeszkadza jednak leszczom, które w tym miesiącu biorą bardzo dobrze, ale nie tylko temperatura ma wpływ na brania... Na zdjęciu przy tropikalnej :) gorącej, mokrej pogodzie kapryśnie leszcze, które na dłuższej zasiadce brały tylko przez jedną godzinę (przed i po cisza, jakby ich tam nie było).

Malina Author: Malina
Category: Wędkarstwo, pokaż rybę
Share
Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze
Jakie ryby biorą w lipcu - leszcze Lipec dla wielu gatunków ryb jest miesiącem zbyt upalnym i ryby żerują chimerycznie, kapryśnie, zmiennie. Taka wysoka temperatura nie przeszkadza jednak... Rating:Rate! 0
  • Stars: Rate! / 6
0 votes

Yours comments

Newsletter

Be the first to know about whats new.

References

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 3972963 ] Recreation and Fishing Tourism. Made with ♥ Design by Malina.

PLPL ENEN

User account