Prawie metrowy szczupak

Fantastyczny jesiotr
Prawie metrowy szczupak
Marcowy jaź nad Odrą
Prawie metrowy szczupak

Title: Prawie metrowy szczupak

Description: Przyłów przy łowieniu jazi, prawie metrowy szczupak, branie na robaka. Idealnie zahaczony na żyłkę 0,18mm.... to już kolejny zębaty na żyłce. Na takiej jaziowej wędce to się działo i wyskok z wody utrzymany i w ogóle na tym zestawie jak torpeda w nurcie. Woda publiczna, rzeka, nie komercja, którą można traktować jako zabawę i marketing, naturka się liczy, ale to pewnie zrozumie tylko wędkarz doskonały :)

File name: szczupak-01_661062391ee4a.jpg

Date of publication: 2024-04-05

Number of views: 163

Prawie metrowy szczupak

Przyłów przy łowieniu jazi, prawie metrowy szczupak, branie na robaka. Idealnie zahaczony na żyłkę 0,18mm.... to już kolejny zębaty na żyłce. Na takiej jaziowej wędce to się działo i wyskok z wody utrzymany i w ogóle na tym zestawie jak torpeda w nurcie. Woda publiczna, rzeka, nie komercja, którą można traktować jako zabawę i marketing, naturka się liczy, ale to pewnie zrozumie tylko wędkarz doskonały :)

Malina Author: Malina
Category: Wędkarstwo, pokaż rybę
Share
Prawie metrowy szczupak
Prawie metrowy szczupak Przyłów przy łowieniu jazi, prawie metrowy szczupak, branie na robaka. Idealnie zahaczony na żyłkę 0,18mm.... to już kolejny zębaty na żyłce. Na... Rating:Rate! 0
  • Stars: Rate! / 6
0 votes

Yours comments

Newsletter

Be the first to know about whats new.

References

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 4170217 ] Recreation and Fishing Tourism. Made with ♥ Design by Malina.

PLPL ENEN

User account