Wędkarski kalendarz brań - Biblia Wędkarza, Księga Brań

Brania i żerowanie ryb. Kiedy i jakie ryby na medal łowić?

Kalendarz brań ryb na cztery pory roku, poszczególne miesiące i dni 2023

Jako osoba obeznana w sztuce wędkowania doskonale wiesz, że łowienie drobnicy nie jest trudne. Na kolegach po kiju nie robi to większego wrażenia. Ich uznanie zdobędziesz, gdy złowisz mistrzowski okaz, klasyfikujący się do norm medalowych.
Ale prawdziwym kozakiem staniesz się, kiedy odłowisz piękną rybę z gatunku, na którym Ci zależy. W dodatku zrobisz to, planując samodzielnie: czas, miejsce, metodę, zanętę i przynętę.

Jak to zrobić?

Zapewne wiesz, że liczą się umiejętności. Ważne są łowisko, wybór zanęty oraz przynęty. Sporo zależy też od metody wędkowania oraz sprzętu.

To wszystko prawda. Jednak nie daje Ci to przekonania graniczącego z pewnością, że połów będzie udany.

Wyobraź sobie, że chcesz zrobić zakupy spożywcze. Wiesz, gdzie znajduje się sklep i co oferuje. Masz pieniądze. Mimo to nie zaspokoisz swoich potrzeb, jeśli wybierzesz się do punktu przed jego otwarciem lub po zamknięciu.

Podobnie jest z łowieniem ryb. Dobrze wiedzieć, kiedy i które najlepiej biorą. To zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo udanych połowów.
Zły czas na połów jednego gatunku często oznacza dobry okres żerowania drugiego. Wykorzystaj to! Jak?

Z wędkarskim kalendarzem brań łatwo i szybko ustalisz najkorzystniejsze do połowu miesiące dla 23 gatunków – bardziej cenionych przez wędkarzy ryb (boleń, brzana, jaź, karaś, karp, kleń, leszcz, lin, miętus, okoń, płoć, sandacz, sum, szczupak, węgorz) i mniej popularnych.
Będziesz mieć niezbędną wiedzę warunkującą pomyślne wędkowanie.

Wędkarski kalendarz brań

Ale to nie koniec korzyści wynikających z posiadania kalendarza brań. Dzięki niemu przedłużysz sezon do 12 miesięcy. W kalendarzu brań opisany jest nie tylko okres od wiosny do jesieni. Dodatkowo znajdziesz w nim informacje o rybach, które możesz łowić z powodzeniem w okresie zimowym. Będziesz mógł oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu przez okrągły rok. Wiesz, co to oznacza, prawda?
Jeszcze więcej przyjemności z obcowania z naturą i satysfakcji z wędkowania oraz częstsze chwile wytchnienia.

Z poradnika dowiesz się, który miesiąc jest najlepszy, kiedy brania są bardzo dobre, dobre, a kiedy – dostateczne. Otrzymasz również wskazówki, gdzie, jak i na co łowić, żeby z każdej wyprawy wracać do domu z uśmiechem na twarzy i zawsze z dumą prezentować swoje rezultaty.

Wędkarski kalendarz brań Wędkarski kalendarz brań
Wędkarski kalendarz brań Wędkarski kalendarz brań

Dlaczego jeszcze, poza wymienionymi profitami, miałbyś zainwestować w ten e-book? Czym różni się on od innych tego typu publikacji?

Księga brań powstała na bazie wieloletniego doświadczenia autora, który potrafi z jednej wyprawy wrócić z trzema rybami na złoty medal, kilkoma na medal srebrny i brązowy. W pracy nad e-bookiem wykorzystał on także swoje obserwacje, analizy i rozmowy z szerokim gronem wędkarzy. Następnie skonfrontował wnioski z dotychczasowymi ustaleniami środowiska. Tak stworzył publikację stanowiącą esencję praktycznej wiedzy wędkarskiej.

Wędkarski kalendarz brań

Zostań szczęśliwym posiadaczem kalendarza

Wędkarski kalendarz brań możesz mieć już za 27 zł. Zainwestujesz raz, a korzyści z zawartej w e-booku praktycznej wiedzy będziesz czerpać już zawsze.

Uwaga! W cenie wartościowej publikacji otrzymasz bonus.

Oto szczegóły:

BONUS #1

Wędkarski Kalendarz Księżycowy brań na 2023 rok w formacie A4 zawierający bardzo przydatne informacje dla wędkarzy, z którym wygodnie zaplanujesz swoje wyprawy.

Nieważne, czy Twój staż z kijem liczysz w dekadach, czy dopiero zaczynasz przygodę z wędką. Sprawdzone, przetestowane przez autora informacje i porady zawarte w kalendarzu brań pozwolą Ci stać się lepszym wędkarzem.

Dowiedz się, kiedy masz największe szanse na złowienie ryby, z której będziesz dumny

Wędkarski kalendarz brań

Wędkarski Kalendarz Brań

POLOWANIE NA GRUBE RYBY

Masz dość łowienia drobnicy? Chcesz częściej łowić medalowe ryby na dobrze zaplanowanej wyprawie? Masz ambicje, by zaimponować kolegom po kiju?

Zainwestuj w wędkarski kalendarz brań! Dzięki zawartym w nim informacjom, będziesz czerpać profity z połowów już do końca swojej przygody z wędką.

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i przejdziesz do bezpiecznego formularza zamówienia.

W kalendarzu brań zawarto wiedzę o zwyczajach ryb i skupiono szczególną uwagę na ich aktywność. To z kolei prowadzi do wyciągnięcia wniosku, że wybrane ryby najlepiej jest łowić w najkorzystniejszych ku temu porach roku. Otrzymasz tu kluczowe informacje kiedy na jakie ryby jest sezon oraz istotne wskazówki przy planowaniu wypraw wędkarskich. Ustalenie dobrego okresu żerowania gatunku pomaga w uzyskaniu pożądanych wyników w postaci większej liczby brań oraz połowie dużych ryb. Poza tym okresem o wymarzony okaz jest znacznie trudniej. Można tutaj również zauważyć pewną zależność, a mianowicie bardzo często zły czas na połów jednego gatunku oznacza dobry okres żerowania drugiego gatunku. Kierując się tym przeświadczeniem można wspaniale rozwinąć swoją pasję i cieszyć się z konkretnych efektów.
Zaplanuj swoją wędkarską przygodę!

Biuletyn

Zapisz się na biuletyn i odbierz prezent! Cenny przepis na ciasto, skuteczną przynętę na leszcze i inne ryby.

Odnośniki

Copyright © 2006-2023 RTW.org.pl [ 3000480 ] Rekreacja i Turystyka Wędkarska. Made with ♥ Design by Malina.

PLPL ENEN

Konto użytkownika