Morze w okolicach Kopenhagi

Morze w okolicach Kopenhagi

Opis łowiska

Jest to morze położone w Danii, dosyć głębokie z bardzo dobrym rybostanem. W szczególności są tu dorsze, śledzie w zależności od pory roku.

Bardzo polecam to łowisko i wyprawy kutrem - warto - jest dużo brań. W styczniu będzie bardzo dobrze na dorszowatego, ponieważ zacznie się sezon na dorsza i wtedy będzie się działo.

Przynęty jakie trzeba zabrać to zestaw na śledzia oraz zestawy na dorsze.

Życzę miłych, udanych łowów. Pozdrawiam.

Opis turystyki: Wyprawa na kuter kosztuje 250 koron, wypożyczenie wędki kosztuje około 150 koron. Przepiękne widoki przy okazji. Taka wyprawa trwa około 5 godzin lub 7 w zależności jaki kuter wybieżecie. Można znaleźć oferty na google.dk . Opis dojazdu: Jak wyżej pisałem adresy są w Internecie na google.dk , są także wyprawy pod Szwecję. Polecam. Inne informacje: Ubierzcie się ciepło bo naprawdę jest zimno. Opłaty: Cena kutra 250 koron, cena wędki 150 koron. Jeśli płyniecie z Kopenhagi potrzebna karta wędkarska morska koszt 140 koron na rok. Można zakupić kartę na poczcie.

Wędkarski kalendarz brań

Występujące ryby

Lokalizacja

Województwo: łowiska na świecie

Miejscowość: Kopenhaga

dawidd115 Autor: dawidd115
Kategoria: Łowiska nad morzem
Udostępnij
Morze w okolicach Kopenhagi
Morze w okolicach Kopenhagi Jest to morze położone w Danii, dosyć głębokie z bardzo dobrym rybostanem. W szczególności są tu dorsze, śledzie w zależności od pory roku. Bardzo... Ocena:Oceń! 0
  • Gwiazdki: Oceń! / 6
0 głosów

Wasze komentarze

Biuletyn

Zapisz się na biuletyn i odbierz prezent! Cenny przepis na ciasto, skuteczną przynętę na leszcze i inne ryby.

Odnośniki

Copyright © 2006-2024 RTW.org.pl [ 4250880 ] Rekreacja i Turystyka Wędkarska. Made with ♥ Design by Malina.

Konto użytkownika